Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 100zł!

Masterpiece of

tres doux

There are many variations of passages of Lorem
Ipsum available, but the majority.
  • Nie dodałeś jeszcze żadnych pralinek :(
  • Nie dodałeś jeszcze żadnych pralinek :(
Image Alt
WANILIA Z MALINĄ I CZERWONYM PIEPRZEM

Dla koneserów łagodnej pikantności

 

Waniliowa słodycz, wyczuwalna świeżość maliny i pikantna nuta w tle. Pralinka wykonana ręcznie z gorzkiej, włoskiej czekolady z dodatkiem naturalnych składników.

 

Wanilia, to jedna z najdroższych przypraw na świecie, ceniona za zapach, właściwości i smak. Ojczyzną wanilii płaskolistnej, czyli tej, która jest wykorzystywana do celów spożywczych, jest Ameryka Środkowa. Roślina należy do rodziny storczykowatych. Jej owoce, silnego i słodkawego aromatu nabierają dopiero podczas suszenia. Ten proces trwa około 6 miesięcy i kończy się, gdy strąki mają kolor czarny, a na łuskach pojawia się białawy nalot naturalnie w nich występującej waniliny. To właśnie ta substancja jest odpowiedzialna za zapach wanilii.

 

Maliny obok wanilii – podstawowy składnik  naszego nadzienia, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Są to owoce rodzime – rosnące na krzewach w przydomowych ogródkach. Najsłodsze pochodzą z miejsc o wysokim nasłonecznieniu i żyznej glebie. Razem z wanilią tworzą niezwykle aromatyczną i soczystą kombinację.

 

Pieprz czerwony zwany również peruwiańskim dodajemy do nadzienia naszej Vroclinki  w ostatniej kolejności. Jest on łagodniejszy i delikatniejszy w smaku niż pieprz czarny. To ten tajemniczy składnik zapewnia pralince jej wyjątkowo żywiczny i lekko pikantny posmak.

 

SKŁADNIKI: ciemna czekolada 51% (pasta kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat wanilii), maliny, mleko ryżowe w proszku, dekstroza, laski wanilii, pieprz czerwony.
Może zawierać: zboża, soję oraz orzechy

 

WAGA: 10 gram

Kategoria:

Kolekcja wegańska

Tagi:

czekolada, czerwony pieprz, gorzka czekolada, malina, pralinka, vege, wegańska, wege,